Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4129
Stary 12.01.2010, 09:31
Jeśli już musicie dyskutować o Dowhanie to może tu Gdybym był bogaty...czyli transferowe s-f wokół Wisły z naciskiem na transferowe s-f - dajcie spokój może jeszcze Boruca zatrudnicie
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.01.2010 o godz. 09:49.