Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18248
Stary 12.01.2010, 07:04
rozwalił mnie art z interii. cebanu odchodzi, juszczyk przyjdzie. nie wiem, czy to nadal jakies przyjacielskie kontakty, czy głupota tych ktorzy zarządzają? a moze news wyssany z palca (wolałbym to), chociaz mocny napastnik z serbii to moze byc jakis mocny w gębie, lub silny, ale bramek to z 3 nastrzelał pewnie max.

Odpowiedz cytując