|
rozwalił mnie art z interii. cebanu odchodzi, juszczyk przyjdzie. nie wiem, czy to nadal jakies przyjacielskie kontakty, czy głupota tych ktorzy zarządzają? a moze news wyssany z palca (wolałbym to), chociaz mocny napastnik z serbii to moze byc jakis mocny w gębie, lub silny, ale bramek to z 3 nastrzelał pewnie max.
|