|
Niech nic nikomu nie odbierają ale niech sie procesują, odwołują od decyzji i przeciągają sprawę maksymalnie jak tylko można a będziemy mieć stadion oddany w terminie(no lekki poślizg..), murawę, IT, wykończenie D, parkingi, bazę treningową, poszerzenie ulic etc...
|