Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6639
Stary 12.01.2010, 01:27
Niech nic nikomu nie odbierają ale niech sie procesują, odwołują od decyzji i przeciągają sprawę maksymalnie jak tylko można a będziemy mieć stadion oddany w terminie(no lekki poślizg..), murawę, IT, wykończenie D, parkingi, bazę treningową, poszerzenie ulic etc...
Odpowiedz cytując