Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6630
Stary 11.01.2010, 22:50
A ja mam nadzieję, że jeśli Wrocław nie zdąży i organizatorzy poproszą nas o wzięcie ich części Euro, to my pokażemy im wyprostowany środkowy palec. Szanujmy się! Nie jesteśmy pierwszym lepszym miastem, z którym można sobie pogrywać. Wybrali innych, ok, ale niech wezmą za to odpowiedzialność!

Ale wiem że tak się nie stanie. W końcu Euro w Krakowie można by było odtrąbić jako wielki sukces, i to na parę miesięcy przed wyborami
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując