wojtala88 napisał(a):

|
miał być na 2011 ale UEFA zakłada termin ostateczny do którego muszą być oddane wszystkie stadiony.Ten termin to kwiecień 2012.Więc nie oszukujmy się ale ponad rok opóźnienia mieć nie będą. Media naciągają takimi tekstami czytelników i ludzi którzy nadal mają iskierkę nadziei na euro w KRK i mamią ich takimi farmazonami. Szanse Krakowa są równe 0 i musiała by się stać mega tragedia w innym mieście żeby przekazano organizacje nam. Przykre ale prawdziwe i nie oszukujmy się sami:/
|
Najpierw stadiony miały być najpóźniej oddane w czerwcu 2010, poźniej rok przed mistrzostwami, a teraz okazuje się że na 2 miesiące przed mistrzostwami? Przed mistrzostwami musi sie na każdym stadionie odbyć międzynarodowa impreza, czy coś.
Z tego co rozumiem to stadiony mają być gotowe najpóźniej w połowie 2011 roku. Na dzień dzisiejszy stadion we Wrocławiu będzie skończony najwcześniej w marcu 2011. Czyli z tego wynika że wystarczy poczekać jeszcze 3 miesiące i wszystko się wyjaśni.
Poza tym niekonieczne jest przejęcie Euro, a chodzi głównie o to aby Radni tak uważali bo nie pozwolą przed wyborami aby ich oskarżano o niewykorzystaną szansę możliwości przejęcia Euro od Wrocławia. A dla nas to woda na młyn, czyli stadion skonczony w terminie
WILU TS napisał(a):

|
Nie łaska spojrzeć na poprzednią stronę ? Dalibyście sobie już spokój z tym Euro,jeszcze rok temu było to śmieszne,teraz robi się smutne że są kretyni którzy w to wierzą.
|
Smutne jest to że w Polsce są tacy pesymiści którzy nie wierzą dopóki nie dotkną. Bo to własnie przez takich pesymistów nie ma Euro w Krakowie