Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6627
Stary 11.01.2010, 22:32
Wrocławiaki sobie spokojnie dadzą radę, jakiś tam poślizg będzie, bo zawsze jest, po to UEFA daje takie terminy z zapasem, by było kiedy nadganiać przepuszczony przez palce czas.
Nie wklejajcie bzdur.


Odpowiedz cytując