Oldpara napisał(a):

Zapewne konkretnie proponujesz zasponsorowanie nam Dowhania? Czy po prostu rozparcelowujesz cudze?
|
Czekałem właśnie na podobnie idiotyczny wpis. Powiedz, krytykowałeś kiedyś grę jakiegoś piłkarza? To może sam wejdziesz na boisko i zagrasz lepiej? To jest właśnie dyskusja tutaj. Abstrahuję od tego, czy uważam, że Dowhania dałoby się sprowadzić, czy nie, ale chłopie, albo pozujesz na intelektualistę tutaj, albo używasz tego typu "argumentów". Zdecyduj się.