Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4127
Stary 11.01.2010, 22:04
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Zapewne konkretnie proponujesz zasponsorowanie nam Dowhania? Czy po prostu rozparcelowujesz cudze?
Czekałem właśnie na podobnie idiotyczny wpis. Powiedz, krytykowałeś kiedyś grę jakiegoś piłkarza? To może sam wejdziesz na boisko i zagrasz lepiej? To jest właśnie dyskusja tutaj. Abstrahuję od tego, czy uważam, że Dowhania dałoby się sprowadzić, czy nie, ale chłopie, albo pozujesz na intelektualistę tutaj, albo używasz tego typu "argumentów". Zdecyduj się.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/