stawski napisał(a):

|
Nie wierzę już w EURO w Krakowie. A te wszystkie teksty o tym że możemy zastąpić Wrocław, to wg mnie próba wbicia klina między nas a Śląsk. Czy Wy naprawdę myślicie że Dutkiewicz pozwoli sobie na taką porażkę? To nie Expo... i Dutkiewicz to nie Majchrowski. Zajmijmy się naszym stadionem, a nie problemami innych. Jest jak jest i musimy trzymać rękęna pulsie żeby stadion był. Nawet bez parkingów, poszerzonej Reymonta itd. O bazie treningowej też możemy zapomnieć. Nie mówię że tylko stadion jest ważny, ale niech dokończą choć jedno. Następna w kolejności musi być hala, a potem można się zastanawiać co dalej.
|
Wierzyć nie musisz ale fakty są takie że ich stadion miał być ukończony jakoś na początku 2011, a już teraz mają 3 miesiące opóźnienia. Dodając do tego niechęć opuszczenia budowy przez Mostostal i zaawansowanie prac które wynosi chyba 7% i to że stadion ma pojemność prawie o połowę większą od naszego to nawet ich prezydent nie pomoże.
Co ciekawe problemy innych mogą nam pomóc.