|
Nie wierzę już w EURO w Krakowie. A te wszystkie teksty o tym że możemy zastąpić Wrocław, to wg mnie próba wbicia klina między nas a Śląsk. Czy Wy naprawdę myślicie że Dutkiewicz pozwoli sobie na taką porażkę? To nie Expo... i Dutkiewicz to nie Majchrowski. Zajmijmy się naszym stadionem, a nie problemami innych. Jest jak jest i musimy trzymać rękęna pulsie żeby stadion był. Nawet bez parkingów, poszerzonej Reymonta itd. O bazie treningowej też możemy zapomnieć. Nie mówię że tylko stadion jest ważny, ale niech dokończą choć jedno. Następna w kolejności musi być hala, a potem można się zastanawiać co dalej.
|