Widzę że dzisiaj dobre informację napływają:
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...2012,id,t.html
Wiedziałem że Kraków przejmie organizację mistrzostw bo "ktoś" zawali budowę stadionu
Teraz trochę lobbingu Krakowa w UEFA i mamy wymarzone Euro, a wówczas możemy być pewni że budowa stadionu nie będzie przeciągana w nieskończoność