Temat
:
Koszykarze Sezon 09/10
Wyświetl pojedynczy post
NM-TP
Junior Member
Od: 08.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
36
11.01.2010, 20:19
ja myśle że nie tylko możemy żyć naszymi koszykarkami które w sumie mają kozackie sukcesy, ale też pasowałoby podopingować koszykarzy i pokazać że mają dla kogo grać! bo im chyba trzeba większej motywacji w tej drugiej lidzę.
NM-TP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NM-TP
Znajdź inne posty napisane przez NM-TP