Wyświetl pojedynczy post
NM-TP
Junior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 11.01.2010, 20:19
ja myśle że nie tylko możemy żyć naszymi koszykarkami które w sumie mają kozackie sukcesy, ale też pasowałoby podopingować koszykarzy i pokazać że mają dla kogo grać! bo im chyba trzeba większej motywacji w tej drugiej lidzę.
Odpowiedz cytując