Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6618
Stary 11.01.2010, 20:15
Cytat:
Hutnik widzi się w roli organizatora

2010-01-11,ostatnia aktualizacja 2010-01-11 19:09


Klub z Suchych Stawów zgłosił akces do organizacji meczów Wisły i Cracovii. - Rola gospodarza przypadnie obu zespołom - zaznacza Andrzej Szmyt, wiceprezes Hutnika

<div id="banP34">putBan(34); Podczas spotkania w Zarządzie Infrastruktury Sportowej ustalono, że ekstraklasowe kluby muszą podjąć decyzję do 25 stycznia. Trzy dni później Hutnik wystąpi do PZPN-u m.in. o licencję dla stadionu wraz ze zgodą prezydenta na organizację imprez masowych. Skąd taki pomysł?

- Będzie nam łatwiej nad tym zapanować - przekonuje Szmyt. - Proszę sobie wyobrazić zamieszanie, gdy kluby zaczną za każdym razem wprowadzać własne rozwiązania logistyczne. Chcemy, by to spoczywało na naszych barkach i zapewniam, że podołamy zadaniu.

Postęp prac na stadionie napawa optymizmem i bardzo prawdopodobny jest koniec wyjazdów do Sosnowca. - Jeśli będzie zgoda, to w umowie dopracujemy wszystkie szczegóły współpracy - zapewnia Szmyt.

Wiceprezes Hutnika zastrzega, że rola organizatora nie sprowadza się do odpowiedzialności za ewentualne wybryki. - Jeśli kibice wywieszą na trybunach np. rasistowskie transparenty, to związek ukarze kluby, nie nas - twierdzi wiceprezes.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to przebudowany stadion na Suchych Stawach jako pierwsi sprawdzą piłkarze Cracovii i Legii (27 lutego). "Trwa instalowanie monitoringu, oświetlenia, platform potrzebnych do transmisji telewizyjnych, a przede wszystkim podgrzewanej murawy" - informuje na stronie internetowej ZIS.


Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków
Ciekawe czy dotrzymają terminu i wreszcie będzie wiadome gdzie runda wiosenna zostanie rozegrana
Odpowiedz cytując