Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13654
Stary 11.01.2010, 20:03
19piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Chcę zacząć uczyć się robienia avatarów,sygnatur itp i jaki program będzie najlepszy dla amatora?

Tylko nie piszcie ze paint
photosop+tutoriale i to wszystko

kriz69 dzięki za odpowiedź
Ostatnio edytowane przez Gordian : 11.01.2010 o godz. 20:07.



Odpowiedz cytując