Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
13651
11.01.2010, 19:07
Chcę zacząć uczyć się robienia avatarów,sygnatur itp i jaki program będzie najlepszy dla amatora?
Tylko nie piszcie ze paint
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06