Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13651
Stary 11.01.2010, 19:07
Chcę zacząć uczyć się robienia avatarów,sygnatur itp i jaki program będzie najlepszy dla amatora?

Tylko nie piszcie ze paint

Odpowiedz cytując