Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 11.01.2010, 18:45
Robert Kubica wystartuje w słynnym Rajdzie Monte Carlo, inauguracyjnej rundzie tegorocznej serii IRC. Krakowianin pojedzie wraz z Jakubem Gerberem samochodem Renault Clio R3. Relacje z Rajdu Monte Carlo będzie można oglądać TYLKO na antenie kanałów Eurosport i Eurosport 2.
Większość odcinków specjalnych stacja pokaże NA ŻYWO. Będzie to najobszerniejsza relacja z rajdowej imprezy w historii telewizji!

W roli eksperta widzowie usłyszą Kajetana Kajetanowicza, jednego z najlepszych, najpopularniejszych polskich kierowców rajdowych. Start w Monte Carlo będzie czwartą rajdową próbą Roberta Kubicy. Tym razem kierowca Formuły 1 spróbuje swoich sił w historycznej, prestiżowej imprezie. Rajd Monte Carlo to najstarszy rajd na świecie. Jego pierwsza edycja została zorganizowana jeszcze w 1911 roku przez księcia Monako Alberta I. Drugą najstarszą imprezą tego typu jest Rajd Polski.

Widzowie będą mogli obejrzeć relacje z Rajdu Monte Carlo w obu kanałach Eurosportu w dniach 20-22 stycznia. Podsumowanie 78. edycji imprezy pojawi się na antenie 26 stycznia.

Plan transmisji:

20 stycznia 2010

11:45-14:00 ESP2 Dzień pierwszy
14:45-16:00 ESP2 Dzień pierwszy
16:00-17:00 ESP Dzień pierwszy

21 stycznia 2010

10:00-11:45 ESP2 Dzień drugi
12:15-13:15 ESP2 Dzień drugi
15:15-16:00 ESP2 Dzień drugi
16:00-17:00 ESP Dzień drugi

22 stycznia 2010

19:00-20:45 ESP Dzień trzeci
23:00-00:45 ESP Dzień trzeci

26 stycznia 2010
Odpowiedz cytując