Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
13647
11.01.2010, 18:19
Gordian
napisał(a):
Mam pytanie do mieszkańców Miechowa. Funkcjonuje tam u was jeszcze ten sklepik wiślacki? Założyli go bodaj w 2005 roku.
niestety juz nie
kriz69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriz69
Znajdź inne posty napisane przez kriz69