zim zum napisał(a):

No i baardzo dobrze. Żegnamy Pana Leszczaka. Fajnie, że znalazł nowy klub w Bytomiu (
http://www.forte.pub.pl/), chociaż we Franticu pewnie się z tego faktu nie ucieszą, bo obroty spadną, oj spadną. Tak na poważnie bardzo dobrze, że Skorża nie ugiął się i nie przedłużył z nim kontraktu. Nie ma co dalej finansować alkoholizmu wśród młodzieży.
Co do tego Senegalczyka. Na pewno wielkich oczekiwań w stosuku do niego mieć nie można, ale jeżeli zgodziłby się grać za jakieś niewielkie pieniądze, to może mógłby być pożytecznym uzupełnieniem składu. Słabszy od Łobo na pewno nie jest, zagrał kilka meczy w reprezentacji. Zobaczymy, ja bym nie skreślał go tak od razu.