Arapaho napisał(a):

Gordian sorry ale 4,5 mln zł nie starczyłoby na 1 boisko ?NIeprzesadzaj.Niech będą zwolnienia na 2 lata.Orliki gdzie gra się na osiedlu to nie to samo co regularny trening z trenerem.
Panowie zgoda że 1% musi byc płacony ale........nie jest nigdzie powiedziane że gotówką.Może to być barter.Tj.reklama na stadionie w zamian za opłaty.Może to byc inwestycja w zamian za opłaty.Budowa boisk treningowych nie podnosi kosztu stadionu w żaden sposób.
Tak czy siak temat jest warty kontynuowania im więcej szumu wokół niego tym lepiej , może wkońcu ktoś się obudzi
|
Oczywiście nie znam cen konkretnych urządzeń. Brałem pod uwagę koszty oświetlenia montowanego w 2002 na stadionie i murawy z 2003. 4,5 mln zł mało. Z resztą to tylko gdybanie, bo opcja jest nierealna.