|
Wróciłem z tyry i tak mnie naszło,w temacie JeszczePrezydenta Jacka M. , na razie nagonka się skończyła, a pewnie za poł roku dużo ludzi zapomni, żeby na parcha nie oddawać głosu.Ergo- apel do młodych , zajawionych vlepkami - zrobic, wypuścić serię vlep z prostym i komunikatywnym lajt-motiwem np. takim : "NIE GŁOSUJĘ NA MAJCHROWSKIEGO", w srodku wkeic jego wredną facjatę (gębę znaczy) i przekreślić krechą , tak jak się przekreśla che guevare, czy też pzpn, no i porozlepiać po mieście.
|