AYALA napisał(a):

|
skoro ceny za naszych ligowych grajków sa absurdalnie wysokie to trzeba testowac takich graczy jak Ba z 3 ligi hiszpańskiej.Troche dużo lat ma bo już 29 i pewnie kariery jak Uche w Wiśle nie zrobi
|
Pewnie i tak jest lepszy od Łobodzińskiego. Ten to by nawet do rezerw Auxerre nie trafił..