Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18187
Stary 11.01.2010, 14:18
skoro ceny za naszych ligowych grajków sa absurdalnie wysokie to trzeba testowac takich graczy jak Ba z 3 ligi hiszpańskiej.Troche dużo lat ma bo już 29 i pewnie kariery jak Uche w Wiśle nie zrobi
Odpowiedz cytując