Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
18186
11.01.2010, 14:05
Acapelo
napisał(a):
może i zagrał ale wszystkie w sezonie 2006/2007 i do wszystkie(oprócz 2) po 15 minut. Lol.
Nie wszystkie tylko 20 z 24 w sezonie 2006/07. Cztery mecze w wyjściowej jedenastce z czego dwa całe - jeśli już mamy być precyzyjni.
twardybidon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do twardybidon
Znajdź inne posty napisane przez twardybidon