Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
18184
11.01.2010, 13:54
twardybidon
napisał(a):
Zagrał 24 ligowe mecze w Auxerre i ponad setkę meczów w II lidze we Francji:
http://www.lfp.fr/joueur/index.asp?no_joueur=103650
może i zagrał ale wszystkie w sezonie 2006/2007 i do wszystkie(oprócz 2) po 15 minut. Lol.
PS. potwierdził się trop francuski. Więc prawdopodobnie również Serbski się sprawdzi. Ciekawe co za szrot z Serbii.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 11.01.2010 o godz. 13:57.
Acapelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Acapelo
Znajdź inne posty napisane przez Acapelo