Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18177
Stary 11.01.2010, 13:26
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Lol koleś nie zagrał w Auxerre nawet 1 pełnego meczu LOL.

Z drugiej strony Łobodziński nawet na ławce by w Auxerre nie usiadł...
Ciekawe tylko czy tak jak Ettien zna warunki czy jedzie do Turcji dobre wrażenie robić lol.

Mam nadzieję że to taki prawostronny Diaz mogący grać w pomocy, obronie i na skrzydle. W sumie przydałby się ktoś taki.
Zagrał 24 ligowe mecze w Auxerre i ponad setkę meczów w II lidze we Francji:
http://www.lfp.fr/joueur/index.asp?no_joueur=103650
Odpowiedz cytując