Wojtek_Lok napisał(a):

|
Nie żartuję. Chłopak ryzykuje zdrowie, kariera jest stosunkowo krótka i wreszcie skończmy z tym, że chłopcy w Polsce grają za tysiąc czy dwa tysiące marnych złotych. Skoro Wisły nie stać na warunki Leszczaka to powodzenia w Bytomiu czy obojętnie w jakim innych klubie, gdzie mu dadzą 10 tys. na miesiąc.
|
Eh Mały dopiero na jesieni podpisał dorosły kontrakt - jakieś 2 sezony gry w lidze (wypożyczenie w Sosnowcu + ubiegły sezon u nas) strzelił kilka goli mając kontrakt 7 tys zł miesięcznie - jeżeli kolo przychodzi i mówi że chce 10 tysięcy - niechaj idzie do Bytomia, kolejne kluby, w których zagra to: Radzionków, Andaluzja Brzozowice, Rozwój Katowice - to będzie jego jedyny rozwój w karierze.
pozdrawiam