Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18171
Stary 11.01.2010, 13:03
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Nie żartuję. Chłopak ryzykuje zdrowie, kariera jest stosunkowo krótka i wreszcie skończmy z tym, że chłopcy w Polsce grają za tysiąc czy dwa tysiące marnych złotych. Skoro Wisły nie stać na warunki Leszczaka to powodzenia w Bytomiu czy obojętnie w jakim innych klubie, gdzie mu dadzą 10 tys. na miesiąc.
Eh Mały dopiero na jesieni podpisał dorosły kontrakt - jakieś 2 sezony gry w lidze (wypożyczenie w Sosnowcu + ubiegły sezon u nas) strzelił kilka goli mając kontrakt 7 tys zł miesięcznie - jeżeli kolo przychodzi i mówi że chce 10 tysięcy - niechaj idzie do Bytomia, kolejne kluby, w których zagra to: Radzionków, Andaluzja Brzozowice, Rozwój Katowice - to będzie jego jedyny rozwój w karierze.
pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując