Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18165
Stary 11.01.2010, 11:33
Nie żartuję. Chłopak ryzykuje zdrowie, kariera jest stosunkowo krótka i wreszcie skończmy z tym, że chłopcy w Polsce grają za tysiąc czy dwa tysiące marnych złotych. Skoro Wisły nie stać na warunki Leszczaka to powodzenia w Bytomiu czy obojętnie w jakim innych klubie, gdzie mu dadzą 10 tys. na miesiąc.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując