Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18152
Stary 10.01.2010, 21:15
gigant napisał(a):Wyświetl post
Małemu to bardzo niewiele brakowało, by Leszczak przy nim byłby wzorem wszelkich cnót. Za duże pieniądze dostają gnojki zanim cokolwiek osiągna.
Dlatego danie mu wysokiego kontraktu na tak wczesnym etapie byłoby wręcz zbrodnią. Kto wie, jak by skończył - przykład Grosickiego pokazuje, że talent często mniej znaczy niż dobrze poukładana głowa.

A z Małeckiego zejdźcie może, chłopak wyszedł na prostą i naprawdę może coś osiągnąć. Charakter ma odpowiedni (w większości przypadków to "niegrzeczni chłopcy" zostają prawdziwymi legendami), ważne żeby chciał wciąż pracować.

Gdyby chłopak miał dobrze w głowie, to podpisałby co mu dają i grzecznie podziękował. Gdyby faktycznie zaczął grać w pierwszym składzie, to o podwyżkę nie byłoby mu trudno. Brożkowie, Boguski czy Małecki jakoś nie narzekają, a w kolejce czekają Mączyński i Kowalski. Oni dobrze kalkulowali, że jak im w Wiśle nie wyjdzie, to do Polonii Bytom i tak trafią, a skoro jest szansa się wypromować w dobrym klubie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując