Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18142
Stary 10.01.2010, 17:44
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Bo tak szczerze z ambicjami Wisły, to co to za pieniądze ok. 2,5 tys. euro na miesiąc? Co, za tysiąc złotych ma chłopak grać? Wcale mu się nie dziwię, że się ceni.
Jeśli wart by był takich pieniędzy to pewnie by się znalazły, ale skoro nie chca mu tyle dać to pewnie nie widzą w nim aż takiego potencjału żeby płacić mu tak cieżki pieniądz.

Cytat:
Premiership to dla Brożka za wysokie progi, Chamionship owszem, jak sie ogra to może spróbować w ekstraklasie angielskiej. Majewski (jak to kiedyś poweidzał Szpaku o Ballacku) zakisił się w naszej lidze, to samo wydaje mi się dzieje z Pawłem, nie ma ochoty na gre w naszej lidze, ale ciągle żyje nadzieją, że w końcu wejdzie d z Wisłą do LM...
Też uważam, że to może być za wysoko ale mimo wszystko poczekałbym z takimi zapewnieniami. Najpierw niech dojdzie do tego transferu
Odpowiedz cytując