Wojtek_Lok napisał(a):

|
Bo tak szczerze z ambicjami Wisły, to co to za pieniądze ok. 2,5 tys. euro na miesiąc? Co, za tysiąc złotych ma chłopak grać? Wcale mu się nie dziwię, że się ceni.
|
Jeśli wart by był takich pieniędzy to pewnie by się znalazły, ale skoro nie chca mu tyle dać to pewnie nie widzą w nim aż takiego potencjału żeby płacić mu tak cieżki pieniądz.
Cytat:
|
Premiership to dla Brożka za wysokie progi, Chamionship owszem, jak sie ogra to może spróbować w ekstraklasie angielskiej. Majewski (jak to kiedyś poweidzał Szpaku o Ballacku) zakisił się w naszej lidze, to samo wydaje mi się dzieje z Pawłem, nie ma ochoty na gre w naszej lidze, ale ciągle żyje nadzieją, że w końcu wejdzie d z Wisłą do LM...
|
Też uważam, że to może być za wysoko ale mimo wszystko poczekałbym z takimi zapewnieniami. Najpierw niech dojdzie do tego transferu
