Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18140
Stary 10.01.2010, 17:00
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Ja słyszałem o 13 tys podstawy + premie. Alee to i tak nie ma znaczenia wielkiego.

Małecki, Brożek Pi, Błaszczu - wszyscy mieli 'śmieszne' pensje przez baaaaardzo długo.
Bo tak szczerze z ambicjami Wisły, to co to za pieniądze ok. 2,5 tys. euro na miesiąc? Co, za tysiąc złotych ma chłopak grać? Wcale mu się nie dziwię, że się ceni.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując