dj_ibutti napisał(a):

Ja słyszałem o 13 tys podstawy + premie. Alee to i tak nie ma znaczenia wielkiego.
Małecki, Brożek Pi, Błaszczu - wszyscy mieli 'śmieszne' pensje przez baaaaardzo długo.
|
Bo tak szczerze z ambicjami Wisły, to co to za pieniądze ok. 2,5 tys. euro na miesiąc? Co, za tysiąc złotych ma chłopak grać? Wcale mu się nie dziwię, że się ceni.