Wyświetl pojedynczy post
duce!
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18139
Stary 10.01.2010, 16:41
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
zastanowilem sie nawet 3 razy,mysle,ze jesli udaloby sie sprzedac go za 2 mln euro(malo realne) byla by to wspaniala nowina,za 400-500 tys euro mozna kupic zawodnika o klase lepszego a Rodionow ktory kosztuje 800 tys jest lepszy o 3 klasy....
To trzeba to było tak napisać, a nie nazywać Brożka patałachem. Na to z całą pewnością ON sobie nie zasłużył.


"Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..."
Odpowiedz cytując