krzysztofff napisał(a):

|
zastanowilem sie nawet 3 razy,mysle,ze jesli udaloby sie sprzedac go za 2 mln euro(malo realne) byla by to wspaniala nowina,za 400-500 tys euro mozna kupic zawodnika o klase lepszego a Rodionow ktory kosztuje 800 tys jest lepszy o 3 klasy....
|
To trzeba to było tak napisać, a nie nazywać Brożka patałachem. Na to z całą pewnością ON sobie nie zasłużył.