krzysztofff napisał(a):

No wziąć takiego i wyciągnąć za napleta do sufitu. Sezon temu darłeś mordę jaki to Brożek jest zaje**sty i żeby został chociaż na LM a teraz go obrażasz
Moderator daj pan bana bo mi się poziom cukru niebezpiecznie podnosi jak czytam takie posty...