Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18137
Stary 10.01.2010, 16:32
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
http://wislasoccer.com/news_item_11200.htm Boze pomoz nam sprzedac tego patalacha!!!
No wziąć takiego i wyciągnąć za napleta do sufitu. Sezon temu darłeś mordę jaki to Brożek jest zaje**sty i żeby został chociaż na LM a teraz go obrażasz

Moderator daj pan bana bo mi się poziom cukru niebezpiecznie podnosi jak czytam takie posty...
Odpowiedz cytując