Co do Pawła Brożka to moim zdaniem on się już zwyczajnie w Wiśle wypalił - co on tu jeszcze może zrobić? Problem jest inny: nie sądzę żeby realnie ktoś chciał go kupić a już 2 mln o których wyżej mowa to chyba tylko Ruscy, którzy aż takim idiotami chyba jednak nie są, mogą wyłożyć. Sprzedanie Pawła w tym momencie za te pieniądze byłoby w normalnie zarządzanym klubie zbawieniem - można by kupić dwóch równorzędnych (lepszych

) napastników. Tylko czy Wisła jest klubem normalnie zarządzanym
