Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18130
Stary 10.01.2010, 14:18
A mnie się wydaje, że Leszczak blefuje i prowadzi otwartą grę z działaczami Wisły... W końcu czy w Bytomiu znajdzie taką ilość nocnych klubów? Kraków to jego miejsce!





the end
Odpowiedz cytując