Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18117
Stary 10.01.2010, 13:26
Ja tam z Krakowa nie jestem, łebka jak imprezuje w tych Franticach czy Cieniach nie widziałem. Dziwie się tylko, że przez kawał czasu nie znalazł się choć jeden kibic, który wysadził by gówniarzowi porządnego kopa w dupę i wyprosił gnojka z tych lokalii... Jeśli prawdą są jego rządania finansowe to krzyżyk na drogę, smarkacz raz prosto piłki nie kopnął i warunki stawiał będzie...
Odpowiedz cytując