|
A co on łaskę robi? Po tym co odpierdzielał, ja na jego miejscu cieszył bym się ,że chce Wisła ze mną przedłużyć umowę. Dziwie się chłopakowi, ale jego życie, jego sprawa. Tyle co by nie mówić o Łobo czy Cantoro markę mieli wyrobioną, a taki Leszczak co osiągnął? Jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o kasę, może za dużo sobie życzy?
|