Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
13609
10.01.2010, 12:39
Podwiązka ma przynieść szczęście na maturze (taki glupi przesąd), wiec wydaje mi sie, że nie jest potrzebna dziewczynie, której nie jest to studniówka.
Endorfinka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endorfinka
Znajdź inne posty napisane przez Endorfinka