Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18102
Stary 10.01.2010, 12:10
dlaczego niby nie mozemy mu sie dziwić?
taki Łobo przychodził do Wisły, jako najlepszy prawoskrzydłowy w Polsce. To jeden ze składnikow jego wysokiego kontraktu.
A Leszczak co zrobił? Jak juz 18nasto latków bedziemy po 2 meczach robić gwiazdkami, to jasne ze w dupie sie po przewraca i jesli taki młody już pożelowany chłopiec nie pojdzie grac do Europy gdzie solidnie dostanie w dupke, to bedzie sie włóczył jako nieoszlifowany talent polskiej myśli szkoleniowej, od Warszawy po Gdańsk, Rzeszów czy Wrocław. Pokazujac przy tym swoje średniactwo. Własnie takich piłkarzy mamy w Polsce na mase.
Jasne zeby przydłuzac z nim kontrakt, ale powinien zarabic tyle na ile zasluguje. A z racji ze jest młody, nieograny dopiero ze debiutujacy w seniorskiej piłce, na cholere mu kokosów?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując