Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 10.01.2010, 12:02
I komentarz z Fan Ślask:
"Ostatnio sporo się mówiło o możliwości odejścia Janusza Gancarczyka do Groclinu. Podśmiewaliśmy się z tych informacji, bo nie sądziliśmy, że "Garnek" jest aż tak głupi, by faktycznie pójść do Wojciechowskiego show. Nie doceniliśmy jednak próżności zawodnika (lub jego parcia na kasę). W każdym bądź razie informacja o zakontraktowanym odejściu Gancarczyka nas zaskoczyła. Ale teraz to już jego problem, a nie nasz".
Odpowiedz cytując