Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18100
Stary 10.01.2010, 11:50
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
rafkur a za 3-4 lata będą wszyscy za nim płakać jak mu kariera wyjdzie.

Tylko czy mentalność naszych nastoletnich "gwiazd" pozwoli im zrobić karierę Do tego potrzeba ciężkiej pracy, sam talent nie wystarczy a u naszych krajowych młodych z pracowitością słabiutko jakoś niestety.
Odpowiedz cytując