brylant17 napisał(a):

|
rafkur a za 3-4 lata będą wszyscy za nim płakać jak mu kariera wyjdzie.
|
Tylko czy mentalność naszych nastoletnich "gwiazd" pozwoli im zrobić karierę

Do tego potrzeba ciężkiej pracy, sam talent nie wystarczy a u naszych krajowych młodych z pracowitością słabiutko jakoś niestety.