dawidex44 napisał(a):

Film w porównaniu do filmów: Droga do Mistrzostwa 2008 i Droga do Mistrzostwa 2009 jest beznadziejny. W oczy razi brak konsekwencji przy wyborze akcji, które są pokazane. Brakuję również kilku bramek, tudzież niektóre bramki pokazane są bez powtórek.