Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 10.01.2010, 10:53
dawidex44 napisał(a):Wyświetl post
Czekam na oceny
Film w porównaniu do filmów: Droga do Mistrzostwa 2008 i Droga do Mistrzostwa 2009 jest beznadziejny. W oczy razi brak konsekwencji przy wyborze akcji, które są pokazane. Brakuję również kilku bramek, tudzież niektóre bramki pokazane są bez powtórek.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując