Wyświetl pojedynczy post
CVC
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 10.01.2010, 03:30
od strony kibicowskiej to żydków ok 200 z dobrym głośnym dopingiem, z powodu bluzg na nas mecz przerwany na 10 min. Trzeba im przyznać że na derby zawsze potrafią się spiąć i nawet na koszykówce dopingują dobrą bandą.
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek
Jesteśmy Śląsk Wrocław - Nam należy się szacunek !
------------------------------------------------------------------------------
ŚLĄSK-WISŁA-LECHIA
Odpowiedz cytując