|
od strony kibicowskiej to żydków ok 200 z dobrym głośnym dopingiem, z powodu bluzg na nas mecz przerwany na 10 min. Trzeba im przyznać że na derby zawsze potrafią się spiąć i nawet na koszykówce dopingują dobrą bandą.
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek
Jesteśmy Śląsk Wrocław - Nam należy się szacunek !
------------------------------------------------------------------------------
ŚLĄSK-WISŁA-LECHIA
|