|
Co to za tłumaczenie? Przeszli do Korony właśnie po to, aby zaistniec następnie w drugoligowej Cracovii. Dla prawdziwego kibica Wisły nie ma możliwości wystąpienia kiedykolwiek w barwach Pasów i wiem co mówię, bo sam gram w klubie. Zresztą tym Panom, którzy tak bardzo się identyfikują z Wisłą nawet w Cracovii nie wróżę kariery, bo mimo warunków fizycznych i usilnych starań tatusia nadal prezentują sobą dno i dwa metry mułu.
Ostatnio edytowane przez nce : 10.01.2010 o godz. 00:14.
|