Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18086
Stary 09.01.2010, 23:50
Z Nowakiem to jakiez zarty ,nikt normalny nie kupily by goscia ktory jest chodzącą konztuzją...

A Leszczak

spokojnie przeciez mamy tylu nastepcow z naszych druzyny mlodziezowych i tylku kandydatow wypatrzonych przez naszych scoutow ze nie musimy bać sie o przyszlosc.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując