Z Nowakiem to jakiez zarty ,nikt normalny nie kupily by goscia ktory jest chodzącą konztuzją...
A Leszczak
spokojnie przeciez mamy tylu nastepcow z naszych druzyny mlodziezowych i tylku kandydatow wypatrzonych przez naszych scoutow ze nie musimy bać sie o przyszlosc.