Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
18085
09.01.2010, 23:49
Spokojnie
Jeśli grał w sparingu mając ważny kontrakt, to chodzi raczej o wypożyczenie.
Poza tym nie sądzę, żeby Bytom stać było na ekwiwalent (poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale za reprezentanta młodzieżówki byłoby to ze 250 tysięcy)
zajacek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zajacek
Znajdź inne posty napisane przez zajacek