Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18085
Stary 09.01.2010, 23:49
Spokojnie
Jeśli grał w sparingu mając ważny kontrakt, to chodzi raczej o wypożyczenie.
Poza tym nie sądzę, żeby Bytom stać było na ekwiwalent (poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale za reprezentanta młodzieżówki byłoby to ze 250 tysięcy)
Odpowiedz cytując