AYALA napisał(a):

|
Skorża ma bardzo dobrych zawodników na lige i ją wygrywa ale niestety zbyt słabych na puchary.Porażki naszych drużyn klubowych jak i kadry nie są przypadkiem, jesteśmy po prostu zbyt cieńcy żeby coś ugrac w europie.58 miejsce w rankingu fifa nie jest przypadkiem a Benin i Bahrajn depczą nam po pietach.Więc z czego Skorża ma montowac zespół ?
|
No ale przeciez te miejsca w rankingu to nie wziely sie od tak...
kompromitacje Reprezenatacji zarowno doroslej jak i mlodziezowej ,druzyn klubowych....tez nie wziely sie z kosmosu
to nic innego jak wynik dlugoletniej niszczycielskiej siły ktorą byla i jest ciagle koprupcja połączona z polskim powiedzonkiem "jak zrobic zeby sie nie narobic"
i tu zaden trener,fizlog nie pomoze -nie ma co sie oszukiwac Polska Pilka jest dzis na dnie ale solidnie na to zapracowalismy.