Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18084
Stary 09.01.2010, 23:20
Komedia, z nikim nie możemy przedłużyć kontraktu. Nawet z 18-letnim młokosem. Z Cantoro niby tez chcieli przedłużyć, ale nie doszli do porozumienia, a on w Odrze pewnie wyląduje. Żeby nie było to nie byłem zwolennikiem przedłużenia z Mauro, ale to pokazuje jak nieudolni jesteśmy z renegocjacja kontraktów. W dodatku pisałem kiedyś, że to mega idiotyzm podpisywać tak krótkie kontrakty z młodzikami którzy graja w kadrze u-ileśtam narodowej. I się sprawdza bo to nie pierwszy młody który odchodzi. Przecierz taki młody nawet jak mało gra to może błysnąć w młodzieżowej kadrze w jakimś turnieju narodowym i juz go nie mamy. Tu jeszcze jest śmieszniej bo do Polonii Bytom odchodzi, a nie do jakieś szkółki młodzieżowej za granicę.
Odpowiedz cytując