Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18081
Stary 09.01.2010, 23:14
Szok. Już jeden uzdolniony z tego rocznika odszedł bo wygasł mu kontrakt.

http://pilkarskidziennik.pl/polska/e...cow-wisly.html
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15609
Ostatnio edytowane przez eMTe : 09.01.2010 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując