Wyświetl pojedynczy post
Valdaer
Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4109
Stary 09.01.2010, 22:28
No ludzie... ci co mówią że mamy za słaby skład na Levadie to mnie jeszcze bardziej rozpierdalają niż ci co po przegranej z żałosną cracovią żądali zwolnienia trenera(wcześniej mówiąc by dać mu szanse). Levadia nawet w naszej buraczanej lidze walczyła by o utrzymanie, no może o śrrodek tabeli. A rankingu FIFA nie przywołujcie bo jest niemiarodajny bo jakieś Gabony nie grają meczów z drużynami europejskimi czy lepszymi z kontynentów innych niż Afryka i dlatego tyle zespołów jest wyżej niż słaba aczkolwiek lepsza od nich Polska. Już bardziej miarodajny jest ranking europejski klubowy.