Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4108
Stary 09.01.2010, 22:19
Bez zbytniego przesadzania w porównaniu popatrzmy jak traktuje się trenerów w Anglii. Dajmy na to taki Liverpool, Albo Arsenal, nieważne, któraś drużyna z Wielkiej Czwórki. Tam, chociażby drużyna szybko odpadła z pucharów (zachowując proporcje) i przegrała wszystkie mecze z drużynami z Big Four, kibice nie drą ryja, żeby zwolnić trenera, bo przegrali wszystkie prestiżowe mecze. Tam liczy się efekt końcowy, czyli ew. Mistrzostwo, a min. awans do Europejskich Pucharów. Jeżeli ten cel jest osiągnięty, to nikt nikogo nie wyrzuca. My też, rok w rok zdobywamy Mistrza, bardzo prawdopodobne, że w tym roku też zdobędziemy, więc po co krzyczeć, że przegraliśmy mecz z drużyną X, Y, Z - ważne, że jest MP i z tego powinien być rozliczany trener - Maciek Skorża wywiązuje się z tego jak na razie w 100%
Косово је СРБИЈА!!