Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18069
Stary 09.01.2010, 20:41
Pastor777 napisał(a):Wyświetl post
Nowak jest świetny. Osobiście uważam go za jednego z 3 najlepszych napastników naszej ligi. A co do kontuzji... Ma pecha i biorąc to pod uwagę, nasi prawnicy powiinni zaproponować mu kontrakt z odpowiednią klauzulę (np. zarobki normalnie 300 tys. euro, w przypadku kontuzji 150 tys.).
całe szczęście,że Ty nie jesteś odpowiedzialny za politykę personalną w Wiśle...

a swoją drogą to Skorża jest delikatnie mówiąc niepoważny, jeżeli na prawdę interesuje się tym zawodnikiem...

Nowak co?! wieczne szkło!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując