Pastor777 napisał(a):

|
Nowak jest świetny. Osobiście uważam go za jednego z 3 najlepszych napastników naszej ligi. A co do kontuzji... Ma pecha i biorąc to pod uwagę, nasi prawnicy powiinni zaproponować mu kontrakt z odpowiednią klauzulę (np. zarobki normalnie 300 tys. euro, w przypadku kontuzji 150 tys.).
|
całe szczęście,że Ty nie jesteś odpowiedzialny za politykę personalną w Wiśle...
a swoją drogą to Skorża jest delikatnie mówiąc niepoważny, jeżeli na prawdę interesuje się tym zawodnikiem...
Nowak co?! wieczne szkło!